Sıkça Sorulan Sorular

YARDIM İÇİN?

  • Sorularınız ve destek için lütfen bize ulaşın.
  • +90(553) 944 57 77
  • info@haziremlakpaketi.com
Hayır, Hazır Emlak Paketi yazılımı için yıllık kira bedeli ödemezsiniz. Yazılımınız domain adresinize lisanslanır ve istediğiniz host/sunucu firmasında ömür boyu yayınlayabilirsiniz.
Evet, Hazır Emlak Paketi açık kaynak kodlu ve gelişime açık bir yazılımdır. Tasarım dosyalarına müdahale edebilirsiniz. Tasarım/kodlama yetkinliğine sahipseniz dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Opsiyonel olarak "Premium Tasarım Paketi" satın alarak size özel bir hazır emlak paketi tasarımı da yapabiliriz.
Evet, yazılımınız lisanslandığı domain adresinin altında çalıştığı sürece istediğiniz host/sunucu firmasında ömür boyu yayınlayabilirsiniz.
Hazır Emlak Paketi, ödeme yaptığınız gün hızlıca kurularak yayınlanır ve şifreleri size teslim edilir.
Evet, Hazır Emlak Paketine opsiyonel olarak "Çoklu Dil Eklentisi" modülü satın alabilirsiniz. Bu modül ile web sitenizin yazılarının diğer dillerdeki (İngilizce, Rusça, Arapça ve diğer tüm diller) karşılıklarını yönetim panelinden yazarak, sitenizi yabancı dillerde de yayınlayabilirsiniz.
Evet, Jivo Chat, LiveChat, zendesk gibi müşteri hizmetleri yazılımlarından dilediğinizde bir üyelik oluşturup web sitenize kolayca entegre edebilir hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Evet, HTML/CSS/JS/PHP/MYSQL gibi popüler yazılım dilleri ile oluşturduğumuz yazılım gelişime açık bir altyapıya sahiptir. Kendi functionlarınızı yazarak yeni özellikler ekleyebilir ve var olanı değiştirebilirsiniz.
Evet, ihtiyacınıza yönelik olarak size özel web tasarım hazırlayabiliriz. "Premium Tasarım Paketi" satın alarak istediğiniz kriterlere uygun ve size özel web tasarımı birlikte istişare ederek hazırlayabiliriz.